Oefenprogramma voorbereiding seizoen 2021-2022
Voetbal 22.907 keer gelezenHet oefenprogramma van de voorbereiding op het seizoen 2021-2022 bij de amateurs in Noordoost-Brabant en de Kop van Noord-Limburg krijgt gestalte. Het programma van uw vereniging kunt u mailen naar: info@kliksport.nl
Donderdag 1 juli
Boekel Sport - Erp 2-0
Tim Schuijers en Guus Goossens
Donderdag 8 juli
Boekel Sport - Boskant 3-0. Doelpunten: Twan Merks en Jan van den Acker (2)
Zondag 11 juli
Blauw Geel’38/Jumbo - AWC Wijchen 5-0. Doelpunten: Van der Zanden (2x), B. van den NIeuwenhof, Besems, Verbakel.
Woensdag 14 juli
Blauw Geel’38/Jumbo - FC Den Bosch 1-1
0-1 Hornkamp, 1-1 Hurkmans
Donderdag 15 juli
UDI’19/CSU O23 - Boekel Sport 0-3. Doelpunten: Tim Schuijers, Twan Merks en Guus Goossens
SIOL - Blauw Wit Nijmegen 1-4
Dinsdag 20 juli
TOP Oss - O.S.S.’20 2-2
De Treffers - Blauw Geel’38/Jumbo 4-2
Boekel Sport - Nijnsel TVE 4-1. Doelpunten Boekel Sport: Edward Schouten, Jari Claasse, Jan van den Acker en Tim Schuijers
Zaterdag 24 juli
De Treffers - O.S.S.’20 2-0
Blauw Geel’38/Jumbo - RKSV Nuenen 2-1. Doelpunten Blauw Geel’38: Robin Voets en Danny Verbakel
Dinsdag 27 juli
Heeswijk - Boekel Sport 0-2. Doelpunten Boekel Sport: Merijn van Haandel en Tim Schuijers.
Kozakken Boys - Gemert 2-1. Doelpunten: Marijnissen, Veenhoven, Joop Daniels(P)
Zaterdag 31 juli
Blauw Geel’38/Jumbo - UDI’19/CSU 2-1
1-0 Robin Voets, 1-1 Roald van Hout, 2-1 Koen van der Zanden
Zaterdag 7 augustus:
Gemert - UDI’19/CSU 1-2
Zondag 8 augustus:
HBV - EGS’20 1-3
Dinsdag 10 augustus:
Blauw Geel’38/Jumbo - OJC Rosmalen 2-0
GVVV - O.S.S.’20 2-3
Woensdag 11 augustus:
Achilles’29 - UDI’19/CSU 1-3
Zaterdag 14 augustus:
O.S.S.’20 - OJC Rosmalen 7-0
HBV - JVC Cuijk 3-2
CHC - UDI’19 0-3
Wietse van Lankveld (pen.) 0-1. Willem Tieben 0-2. Tufan Koca 0-3
Zondag 15 augustus:
OKSV - WVW 4-2
Dinsdag 17 augustus
UDI’19/CSU - WNC 3-1
Jaouad Chraou 1-0. Dennis Janssen 2-0. Jeroen van Schoonhoven 3-0. Nehemia Sanaky 3-1
VESTA’19 - RKKSV 6-1
Zaterdag 21 augustus:
Lindenheuvel Heidebloem Comb. 1 - Boekel Sport 1 2-3. Doelpuntenmakers: Guus Goossens, Tim Schuijers (2)
Maasdonk Cup in Nuland: Gewonnen door Nulandia
Margriet - Berghem Sport 1-2. Rob van de Ven 1-0, Thom vd Broek 1-1, Jur vd Velde 1-2
Nivo Sparta - TOP 3-1. Doelpunt TOP: Joeri Cuppen
Erp - DAW 1-2. Doelpunten DAW: Roel Janssen en Freek van Boekel
Zondag 22 augustus:
Heijen - Herpinia 5-1. Doelpunten Heijen: Guus Hawinkels 3, Bas Janssen 2
SCD - OKSV 2-1
DESO - NLC’03 2-1
Ulysses - SCE 1-7. Doelpunt Ulysses: Tom Driessen
FC de Rakt - VCO 5-0. Doelpunten: Kennis, Mertens (2), Verhoeven, Van Geelkerken
Eendracht’30 - Olympia’18 0-2
SIOL - HBV 0-1. Doelpunt: Mart Nuijen
VESTA’19 - SCG’18 2-2
UDI’19 023 - Vianen Vooruit 1-3
Achilles Reek - De Zwaluw 3-0
Dinsdag 24 augustus:
FC de Rakt - FC Uden 3-0. Doelpunten: Van Boxtel, Mertens, Gevers
DAW - Avanti’31 3-0. Doelpunten DAW: Noah van Deijne, Hidde van der Heijden, Corik Megens
WHV - Irene 2-3. Goals WHV: Yorick van de Rakt (2)
Woensdag 25 augustus:
Zomertoernooi Victoria’25 met VCA, EGS’20, Victoria’25, Overasseltse Boys, Oranje Blauw, SCP, Roda’28 en AVW’66.
Donderdag 26 augustus:
Ulysses - RKKSV 2-3
Juliana Mill - TOP zaterdag 3-2
Zaterdag 28 augustus:
DESO - TOP zaterdag 4-3
TOP - Prinses Irene 3-1
Margriet - Erp 2-1. Doelpunten Margriet: Rob van de Ven), doelpunt Erp: Emiel van der Sanden.
Nooit Gedacht - Vianen Vooruit 0-3
DAW-SSS’18 2-1. Doelpunten DAW: Corik Megens en Roel Janssen
Berghem Sport - Olympia’18 3-1
OKSV - Gassel 1-4
Zondag 29 augustus:
SES - HBV 2-0
BMC - FC De Rakt 1-2. Doelpunten FC De Rakt: Van Geelkerken en Mertens
DSV - Venhorst 1-4
Achates - Groesbeekse Boys 9-1
Ulysses - Erp 2 1-1
WHV - Heeswijk 2 3-1. Doelpunten WHV: E.d., Bart v.d Wielen, Lucas Dobbelsteen.
Dinsdag 31 augustus:
Boekel Sport - DAW 6-2. Doelpunten Boekel Sport: Guus Goossens (2x), Edward Schouten, Tim Schuijers, Jesse van Moorsel, Jari Claasse. Doelpunten DAW: Bart Vos en Noah van Deijne.
Margriet - Heeswijk 0-2. Goals Heeswijk: Jules Heerkens, Stan vd Kuijl.
Donderdag 2 september:
Ulysses - BMC 1-5. Wedstrijd na zo’n 65 minuten gestaakt omdat een deel van de veldverlichting op het hoofdveld uitviel.
SBV - Margriet Zaterdag 3-1. Doelpunten SBV: Giel van de Camp, Mart van Veghel en Kevin Heijnen. Doelpunt Margriet: Brian Heurkens.
Dinsdag 7 september:
Nulandia - Real Lunet (20.00)
Dinsdag 14 september:
SIOL - EGS’20 (20.00)
BVV - Nulandia (20.00)
Unitas’28 - Ulysses (20.00)
FC de Rakt - Mariahout (20.00)
Donderdag 16 september:
Venhorst - Boekel Sport (20.00)
Dagen en tijden zijn onder voorbehoud van wijzigingen. De informatie is afkomstig van amateurclubs zelf.