Uitslagen KNVB-districtsbeker
Voetbal 6.976 keer gelezenIn de weekenden van 1, 8 en 15 september staat bekervoetbal gepland. Hieronder de uitslagen van de eerste speelronde (van de drie) in de groepsfase van de KNVB-districtsbeker.
Poule 1-01
Maaskantse Boys-NLC'03 0-1
Nulandia-Margriet 0-1
Poule 1-02
Ulysses-Achilles Reek 1-1
FC Schadewijk-MOSA'14 5-1
Poule 1-03
Herpinia-GVV'57 2-3. Doelpunten Herpinia: Beau van Dieten en Nik Arts.
SBV - SCV'58 3-1
Poule 1-04
Cito-FC Uden 11-0
DESO-Festilent 2-4 Doelpunten DESO: Saboer Wardak en Chris Lutgers
Poule 1-05
Avesteyn-WHV 14.30 uur
Nooit Gedacht-Ruwaard 4-0
Poule 1-06
Gassel-Vesta'19 1-2
OKSV - HBV 2-3
Poule 1-07
WEC-Ollandia 4-1
ELI-Schijndel/De Wit 1-2
Poule 1-08
DVG - Boskant 7-3
Avanti'31-Irene 4-2
Poule 1-09
VOW-Mariahout 0-3
RKVV Keldonk-Nijnsel 0-3
Poule 1-10
FC De Rakt-SCMH 1-0
Vitesse'08-Vorstenbossche Boys 0-1
Poule 1-11
Gemert-2-ASV'33 11-1
MVC-Handel 2-2
Poule 1-16
Stiphout Vooruit-Boerdonk 10-0
RKPVV -Lierop 4-2
Poule 1-18
Boekel Sport-Odiliapeel 5-2
Poule 1-19
SES-VCO 5-0
Estria-SV DWSH'18 2-2
Poule 1-20
VCA-SIOL 2-6
VV Achates-Hapse Boys 0-1
Poule 1-22
Montagnards-VV Holthees/Smakt 3-0
Toxandria-Excellent 0-4
Poule 1-23
Heijen-HRC'27 5-0 Doelpunten Heijen: Dirk Schonenberg, Niels Wabeke, eigen goal, Ramon vd Ven en Thijs Kusters
UDI-2-VV Milsbeek 6-0
Poule 1-24
EWC'46-Sambeek 2-1
Stormvogels'28-VIOS'38 2-3
Poule 1-75
Alverna-DAW Schaijk 5-0
Quick 1888-BVC'12 0-4
Poule 1-76
Vianen Vooruit-Union 2-1
NEC - Orion 3-2
Poule 1-77
Spero-Prinses Irene 4-2
SC Bemmel-Woezik 2-2
Poule L58
DESK-HVCH 0-6. (Doelpunten: Stijn van den Hurk (drie), Samuel Eleonora, Tim Kamp en Freek van Eembergen)
Wilhelmina'26-EVVC 3-3
HVCH won. (Foto: Ruud Schobbers)
Poule L65
Berghem Sport-SV TOP 2-2
GJS - DIO'30 1-3
Poule L66
Schaesberg-Rhode 0-0
Geldrop-Braakhuizen 4-1
Poule L67
Rood Wit V-Heeswijk 5-0
Deurne-Scharn 3-4
Poule L68
Voharding-Bekkerveld 2-0
Eendracht'30-Wittenhorst 0-2
Poule L71
Erp-ZSV 0-4
Volkel-Heer 2-1
Poule L72
NWC-Olympia'18 3-1
Venlosche Boys - RKFC Lindeheuvel/Heidebloem 2-3
Poule L73
Sporting Heerlen-Venhorst 3-1
Sparta'25-SSS'18 4-1
Poule 2-30
JVC Cuijk-DIO'30 8-0
De Treffers-Echteld 4-1
Wageningen - Cito 2-4
DVOV - DVE-Trajanus 5-5