VOW versloeg Vorstenbossche Boys.
VOW versloeg Vorstenbossche Boys. Foto: Arno Korsten
foto’s

Uitslagen groepsfase KNVB-districtsbeker

Voetbal 16.220 keer gelezen

BOXMEER | In het weekend van zaterdag 17 en zondag 18 september is de derde ronde van de groepsfase van de KNVB-districtsbeker gespeeld. Hieronder vindt u programma en uitslagen per groep. Uitslagen en eventueel foto’s kunt u mailen naar info@kliksport.nl.

Zaterdag

Groep 2-05
JVC Cuijk - Leones 6-0
AWC - Oranje Blauw 0-4
Oranje Blauw - JVC Cuijk 0-7
Leones - AWC 0-9
Oranje Blauw - Leones 3-3
AWC - JVC Cuijk 0-4

1. JVC Cuijk 3-9
2. Oranje Blauw 3-4
3. AWC 3-3
4. Leones 3-1

Groep 2-19
OSS’20 - Margriet 2-2
ASH - GVV’63 0-2
GVV’63 - O.S.S.’20 za1 1-2
Margriet za1 - ASH 0-1
ASH - O.S.S.’20 2-5
GVV’63 - Margriet 4-1

1. OSS’20 3-7
2. GVV’63 3-6
3. ASH 3-3
4. Margriet 3-1

Groep 2-25
SV TOP za1 - Rood Wit 1-3
De Braak - BLC 4-1
BLC - SV TOP 3-0
Rood Wit - De Braak za1 2-4
De Braak - SV TOP 5-3
BLC - Rood Wit 2-0

1. De Braak 3-9
2. BLC 3-6
3. Rood Wit 3-3
4. SV TOP 3-0

Zondag:

Groep 1-01
DAW Schaijk - Berghem Sport 1-1
Prinses Irene - SV TOP 4-0
Berghem Sport - Prinses Irene 3-0
SV TOP - DAW Schaijk 3-3
DAW Schaijk - Prinses Irene 4-0
Berghem Sport - SV TOP gestaakt
Wedstrijd bij een 0-2 stand gestaakt. Nadat scheidsrechter René de Loos een penalty toekende aan Berghem Sport kreeg een speler van TOP rood wegens praten. Hierop werd het duel gestaakt.

1. DAW 3-5
2. Berghem Sport 2-4
3. Prinses Irene 3-3
4. TOP 2-1

Groep 1-02
Olympia’18 - SSS’18 2-2
Someren - NWC 1-1
NWC - Olympia’18 5-1
SSS’18 - SV Someren 0-3
NWC - SSS’18 4-0
Someren - Olympia’18 2-1

1. NWC 3-7
2. Someren 3-7

3. Olympia’18 3-1
4. SSS’18 3-1

Groep 1-03
Heeswijk - Deurne 3-0
Erp - Rhode 5-0
Rhode/VSB - Heeswijk 0-2
Deurne - Erp 0-2
Heeswijk - Erp 0-1
Deurne - Rhode 1-2

1. Erp 3-9
2. Heeswijk 3-6

3. Rhode 3-3
4. Deurne 3-0

Groep 1-04
Volkel - Schijndel 1-1
ZSV - Mierlo Hout 2-2
Mierlo Hout - Volkel 8-1
Schijndel/DE WIT - ZSV 2-3
Schijndel - Mierlo Hout 0-2
Volkel - ZSV 1-0

1. Mierlo Hout 3-7
2. ZSV 3-4

3. Volkel 3-4
4. Schijndel 3-1

Groep 1-05
Wittenhorst - Volharding 5-0
Sparta’25 - Boekel Sport 2-2
Volharding - Sparta’25 2-2
Boekel Sport - Wittenhorst 1-3
Wittenhorst - Sparta’25 5-0
Volharding - Boekel Sport 2-2

1. Wittenhorst 3-9
2. Boekel Sport 3-2
3. Sparta’25 3-2
4. Volharding 3-2

Groep 1-09
Union - Eendracht’30 7-1
Groesbeekse Boys - Achilles’29 3-1
Achilles’29 - Union 2-1
Eendracht’30 - Groesbeekse Boys 5-0
Eendracht’30 - Achilles’29 1-4
Union - Groesbeekse Boys 3-1

1. Union 3-6
2. Achilles’29 3-6
3. Eendracht’30 3-3
4. Groesb. Boys 3-3

Groep 2-06
Festilent - VCO 3-2
Handel - Bavos 1-0
VCO - Handel 1-7
Bavos - Festilent 1-8
VCO - Bavos 1-2
Festilent - Handel 3-4

1. Handel 3-9
2. Festilent 3-6
3. Bavos 3-3
4. VCO 3-0

Groep 2-08
DVG - Avanti’31 0-6
Boskant - DVG 3-1
Avanti’31 - Boskant 4-0

1. Avanti’31 2-6
2. Boskant 2-3
3. DVG 2-0

Groep 2-12
VCA - Hapse Boys 0-2
VIOS’38 - HBV 0-6
Hapse Boys - VIOS’38 5-0
HBV - VCA 10-1
Hapse Boys - HBV 5-1
VCA - VIOS’38 1-1

1. Hapse Boys 3-9
2. HBV 3-6
3. VIOS’38 3-1
4. VCA 3-1

Groep 2-20
SVS - Excellent 1-13
DWSH’18 - DSV 0-4
Excellent - DWSH’18 3-1
DSV - SVS 4-0
Excellent - DSV 1-1
SVS - DWSH’18 1-4

1. Excellent 3-7
2. DSV 3-7
3. DWSH’18 3-3
4. SVS 3-0

Groep 2-23
Vitesse’08 - De Zwaluw 3-1
Stormvogels’28 - Achates 2-4
Achates - Vitesse’08 4-0
De Zwaluw - Stormvogels’28 1-1
Achates - De Zwaluw 3-4
Stormvogels’28 - Vitesse’08 3-2

1. Achates 3-6
2. Stormvogels’28 3-4
3. De Zwaluw 3-4
4. Vitesse’08 3-3

Groep 2-29
Milsbeek - RESIA 2-2
Volharding 2 - Montagnards 4-3
RESIA - Volharding 2 4-8
Montagnards - Milsbeek 0-5
Milsbeek - Volharding 2 1-1
RESIA - Montagnards 3-2

1. Volharding 2 3-7
2. Milsbeek 3-5
3. RESIA 3-4
4. Montagnards 3-0

Groep 2-32
SIOL - Heijen 0-3
Vianen Vooruit - Astrantia 3-2
Astrantia - SIOL 1-4
Heijen - Vianen Vooruit 4-1
Vianen Vooruit - SIOL 3-2
Astrantia - Heijen 0-4

1. Heijen 3-9
2. Vianen Vooruit 3-3
3. SIOL 3-3
4. Astrantia 3-0

Groep 2-33
Holthees-Smakt - Merselo 2-3
Milheezer Boys - Fiducia 0-0
Merselo - Milheezer Boys 1-3
Fiducia - Holthees-Smakt 0-4
Merselo - Fiducia 3-3
Holthees-Smakt - Milheezer Boys 0-4

1. Milheezer Boys 3-7
2. Merselo 3-4
3. Holthees 3-3
4. Fiducia 3-2

Groep 2-36
Nulandia - Irene 4-3
NLC’03 - Nulandia 0-4
Irene - NLC’03 0-0

1. Nulandia 2-6
2. Irene 2-1
3. NLC’03 2-1

Groep 2-40
FC de Rakt - EVVC 2-4
WEC - FC Uden 0-0
FC Uden - FC de Rakt 5-1
EVVC - WEC 4-1
FC de Rakt - WEC 2-3
EVVC - FC Uden 3-0

1. EVVC 3-9
2. FC Uden 3-4
3. WEC 3-4
4. FC de Rakt 3-0

Groep 2-44
SES - Avesteyn 2-1
Ruwaard - Nooit Gedacht 0-5
Avesteyn - Ruwaard 6-1
Nooit Gedacht - SES 3-1
Nooit Gedacht - Avesteyn 0-2
Ruwaard - SES 1-2

1. Avesteyn 3-6
2. Nooit Gedacht 3-6
3. SES 3-6
4. Ruwaard 3-0

Groep 2-47
Margriet - Cito gestaakt
Deso - HVCH 2 0-1
HVCH 2 - Margriet 1-1
Cito - Deso 4-1
Margriet - Deso 2-1
Cito - HVCH 2 1-0

1. Cito 2-6
2. Margriet 2-4
3. HVCH 2 3-4
4. Deso 3-0

Groep 2-49
Venhorst - Juliana Mill 4-0
Odiliapeel - MVC 0-4
MVC - Venhorst 1-1
Juliana Mill - Odiliapeel 3-0
Odiliapeel - Venhorst 0-9
MVC - Juliana Mill 2-1

1. Venhorst 3-7
2. MVC 3-7
3. Juliana Mill 3-3
4. Odiliapeel 3-0

Groep 2-50
MOSA’14 - EGS’20 2-9
Herpinia - FC Schadewijk 3-1
FC Schadewijk - MOSA’14 5-0
EGS’20 - Herpinia 2-1
FC Schadewijk - EGS’20 2-2
Herpinia - MOSA’14 4-0

1. EGS’20 3-7
2. Herpinia 3-6
3. FC Schadewijk 3-4
4. MOSA’14 3-0

Groep 2-52
Boerdonk - Mariahout 2-4
Mariahout - SCMH 2-3
ASV’33 - Boerdonk 4-1
SCMH - ASV’33 3-3
Mariahout - ASV’33 1-2
Boerdonk - SCMH 1-3

1. ASV’33 3-7
2. SCMH 3-7
3. Mariahout 3-3
4. Boerdonk 3-0

Groep 2-56
Vesta - Achilles Reek 1-2
Vita - OKSV 3-1
Achilles Reek - SSA/SJO Vita 5-2
OKSV - SJO/SSA Vesta 1-9
Achilles Reek - OKSV 9-2
Vesta - Vita 10-2

1. Achilles Reek 3-9
2. Vesta 3-6
3. Vita 3-3
4. OSKV 3-0

Groep 2-57
VOW - Keldonk 6-0
Vorstenbossche Boys - ELI 0-2
ELI - VOW 1-0
RKVV Keldonk - Vorstenbossche Boys 0-4
VOW - Vorstenbossche Boys 4-3
RKVV Keldonk - ELI 1-9

1. ELI 3-9
2. VOW 3-6
3. Vorst. Boys 3-3
4. RKVV Keldonk 3-0

Groep 2-60
Constantia - Gassel 1-0
Toxandria - Sambeek 1-0
Gassel - Toxandria 1-3
Sambeek - Constantia 0-4
Constantia - Toxandria 4-0
Gassel - Sambeek 0-1

1. Constantia 3-9
2. Toxandria 3-6
3. Sambeek 3-3
4. Gassel 3-0

(Vetgedrukt is door naar de tweede ronde.)

JVC Cuijk kende geen enkele moeite met Oranje Blauw.
JVC Cuijk kende geen enkele moeite met Oranje Blauw.
JVC Cuijk kende geen enkele moeite met Oranje Blauw.
De eerste groepswedstrijd in de KNVB-districtsbeker tussen Astrantia en SIOL eindigde in een overwinning voor de gasten.
De eerste groepswedstrijd in de KNVB-districtsbeker tussen Astrantia en SIOL eindigde in een overwinning voor de gasten.
De eerste groepswedstrijd in de KNVB-districtsbeker tussen Astrantia en SIOL eindigde in een overwinning voor de gasten.
De eerste groepswedstrijd in de KNVB-districtsbeker tussen Astrantia en SIOL eindigde in een overwinning voor de gasten.
JVC Cuijk kende geen enkele moeite met Oranje Blauw.
De eerste groepswedstrijd in de KNVB-districtsbeker tussen Astrantia en SIOL eindigde in een overwinning voor de gasten.
De eerste groepswedstrijd in de KNVB-districtsbeker tussen Astrantia en SIOL eindigde in een overwinning voor de gasten.
De eerste groepswedstrijd in de KNVB-districtsbeker tussen Astrantia en SIOL eindigde in een overwinning voor de gasten.
De eerste groepswedstrijd in de KNVB-districtsbeker tussen Astrantia en SIOL eindigde in een overwinning voor de gasten.
De eerste groepswedstrijd in de KNVB-districtsbeker tussen Astrantia en SIOL eindigde in een overwinning voor de gasten.
NWC was een maatje te groot voor Olympia'18.
NWC was een maatje te groot voor Olympia'18.
Venhorst speelde gelijk bij MVC
Thijs van Sleeuwen maakte na een lange kruisbandblessure zijn comeback bij Venhorst.
Venhorst slaagde er niet in om MVC te verslaan.
De eerste groepswedstrijd in de KNVB-districtsbeker tussen Astrantia en SIOL eindigde in een overwinning voor de gasten.
Boekel Sport was niet opgewassen tegen Wittenhorst.
Boekel Sport was niet opgewassen tegen Wittenhorst.
Boekel Sport was niet opgewassen tegen Wittenhorst.
Boekel Sport was niet opgewassen tegen Wittenhorst.
Boekel Sport en Sparta'25 deelden zondag 11 september de punten.
Boekel Sport en Sparta'25 deelden zondag 11 september de punten.
Boekel Sport en Sparta'25 deelden zondag 11 september de punten.
Boekel Sport was niet opgewassen tegen Wittenhorst.
JVC Cuijk beleefde zaterdag 10 september een gemakkelijke middag tegen Leones.
JVC Cuijk beleefde zaterdag 10 september een gemakkelijke middag tegen Leones.
JVC Cuijk beleefde zaterdag 10 september een gemakkelijke middag tegen Leones.
JVC Cuijk beleefde zaterdag 10 september een gemakkelijke middag tegen Leones.
JVC Cuijk beleefde zaterdag 10 september een gemakkelijke middag tegen Leones.
JVC Cuijk beleefde zaterdag 10 september een gemakkelijke middag tegen Leones.
JVC Cuijk beleefde zaterdag 10 september een gemakkelijke middag tegen Leones.
Heijen versloeg vrij eenvoudig SIOL.
Heijen versloeg vrij eenvoudig SIOL.
Heijen versloeg vrij eenvoudig SIOL.
Heijen versloeg vrij eenvoudig SIOL.
Heijen versloeg vrij eenvoudig SIOL.
Heijen versloeg vrij eenvoudig SIOL.
De derby tussen SSS'18 en Olympia'18 kreeg geen winnaar.
De derby tussen SSS'18 en Olympia'18 kreeg geen winnaar.
De derby tussen SSS'18 en Olympia'18 kreeg geen winnaar.
Boekel Sport en Sparta'25 deelden zondag 11 september de punten.
HBV Beers haalde hard uit bij VIOS'38.
HBV Beers haalde hard uit bij VIOS'38.
HBV Beers haalde hard uit bij VIOS'38.
HBV Beers haalde hard uit bij VIOS'38.
Olympia'18 speelde gelijk tegen SSS'18.
Vianen Vooruit was nipt te sterk voor Astrantia.
De derby tussen SSS'18 en Olympia'18 kreeg geen winnaar.
Vianen Vooruit was nipt te sterk voor Astrantia.
Vianen Vooruit was nipt te sterk voor Astrantia.
SSA/SJO VITA won zondag 11 september met 3-1 van OSKV.
SSA/SJO VITA won zondag 11 september met 3-1 van OSKV.
Vianen Vooruit was nipt te sterk voor Astrantia.
SSA/SJO VITA won zondag 11 september met 3-1 van OSKV.
SSA/SJO VITA won zondag 11 september met 3-1 van OSKV.
SSA/SJO VITA won zondag 11 september met 3-1 van OSKV.
JVC Cuijk beleefde op zaterdag 17 september een gemakkelijk middag op bezoek bij AWC.
JVC Cuijk beleefde op zaterdag 17 september een gemakkelijk middag op bezoek bij AWC.
Someren versloeg Olympia'18.
JVC Cuijk beleefde op zaterdag 17 september een gemakkelijk middag op bezoek bij AWC.
Someren versloeg Olympia'18.
Heijen heeft zich gekwalificeerd voor de knock-outfase van de KNVB-districtsbeker na winst op Astrantia.
Heijen heeft zich gekwalificeerd voor de knock-outfase van de KNVB-districtsbeker na winst op Astrantia.
Heijen heeft zich gekwalificeerd voor de knock-outfase van de KNVB-districtsbeker na winst op Astrantia.
Heijen heeft zich gekwalificeerd voor de knock-outfase van de KNVB-districtsbeker na winst op Astrantia.
VOW versloeg Vorstenbossche Boys.
VOW versloeg Vorstenbossche Boys.
VOW versloeg Vorstenbossche Boys.
Someren versloeg Olympia'18.
Constantia-Toxandria.
Constantia-Toxandria.
Constantia-Toxandria.
Excellent-DSV.
Excellent-DSV.
Afbeelding

Uit de krant

Uit de krant